Hızlı Temel Eğitim Çalışmaları

· Genel

Dahi Atölyesi Satranç Eğitim Grubunun halen devam etmekte olan çalışmalarına yetiştirmek üzere Cumartesi 11:00~11:30 arası molasız hızlı temel eğitim çalışmalarımız başlamıştır.

5 yaş olarak ele alınan ve eğlence tarzında işlenen, tahta ve taşların öğreniminden ibaret olan kurs 6 hafta sürecek, özel bir ilgi gerektiren 5 yaş grubuna yönelik eğitimler sonunda buradaki çocuklarımızın bir üst gruba devam edip etmeyeceğine bu süre sonunda karar verilecektir.

Dahi Atölyesindeki satranç çalışmaları beklenen talebin çok üzerinde bir kapasiteye erişince çalışmalara özel bir yer yapılmasına karar verilmiş ve alt katta bulunan alana bir eğitim odası yapılmaya başlanmıştır.

Sınıflarımız 24’er kişilik olarak planlanmış ve bu sayının standart bir sayı olarak çalışmalarda sınır olması ele alınmış, yeni alanı da buna göre dizayn etme kararı verilmiştir. “Çocuklar Ligi”, “Küçükler Şampiyonası” ve “İl Birincilikleri” gibi müsabakalara da Dahi Atölyesi olarak katılma amacındaki çalışmalarımız devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s